MFexclure

 Ako novinku na pstruhovú sezónu si výrobca exkluzívnych rotačiek MFexclure na sezónu pripravil novinku zo série Vivid pod názvom StreamMaster. Konštrukcia krídelok je u všetkých vysokodráždivá svojím odleskom takzvaným "Metal Flash Factor" ktorý dokáže vydráždiť agresívneho predátora. Perfektná vyváženosť telíčka zabezpečuje dokonalú a ľahkú prácu nástrahy.

Prevedenie:

StreamMaster - jej ťažisko je umiestnené v strede telíčka, čím odľahčí koncovú časť, a tým dáva nástrahe mimoriadne spoľahlivú rotáciu krídelka ktoré prakticky bez odporu dokáže rezať silný prúd. Doporučujem ju v dvoch rozdielnych verziách:
Slim StreamMaster - osádza sa najužším Slim lístkom a je najvhodnejší na lov proti rýchlemu prúdu a krížom cez prúd. Ideálna nástraha na lov pstruhov keď sa nástraha ťahá pod brehom, keď sa snažíme pstruha vylákať z úkrytu.
Long StreamMaster - Na pomalšie partie sa osádza Long lístkom vhodná najmä na lov krížom cez prúd. Spúšťač záberov umiestnený v strede napomáha pstruhovi lepšie lokalizovať bod útoku, pekne za stred ako to majú radi ...
Oblíbené barvy: zaujímavou farbou ktorá už dokázala zaujať mnoho pstruhov je SSO,SGR,GBR,GGR ide o osvedčenú kombináciu kde krídelko v lesklo striebornom a zlatom prevedení so strieborným a zlatým alebo čiernym telíčkom a výrazným orandžovým a červeným spúšťačom záberov dokáže zaujať.


Lovené druhy rýb: pstruh potočný, pstruh dúhový, sivoň, jalce a ostriež ... Komu sa najlepšie hodí: ideálny je na všetky typy tečúcich vôd, najmä však pre milovníkov pstruhovej prívlače Nevýhody: zrejme ako nevýhodu treba uviesť cenu, tá je však priamoúmerná použitým materiálom a ich kvalite, samozrejmosťou je osadenie japonským trojháčikom Owner
NDY2YT